Get Adobe Flash player

Novinky

Sortiment družstva je obchodním oddělením neustále inovován a přizpůsobován trendům trhu. Cílem je spokojenost našich zákazníků a věrnost značkám, které si i v dnešní době drží svou nezanedbatelnou pozici na trhu.

Mezi poslední novinky v sortimentu patří řada čistících prostředků AVA MAX. Tato řada byla vytvořena pro nejnáročnější zákazníky a všechny výrobky této řady se svojí kvalitou a účinností řadí mezi nejlepší na českém i zahraničním trhu. Jednotlivé položky této řady jsou neustále testovány a zdokonalovány, aby Vám Vaši péči o dokonale čistou domácnost co nejvíce usnadnily.

Mezi výrobky této řady patří AVA MAX universal, která je určena na čištění všech druhů povrchů. Díky svému složení je vhodná především na odstraňování mastnoty, rzi a vodního kamene. Dalším výrobkem je AVA MAX na akrylátové vany, která dokáže odstranit veškeré nečistoty z povrchu Vaší vany a zároveň nepoškodit její strukturu. Zamezíte tím poškrábání a následnému zmatnění povrchu vany. Do této řady patří i OKENA MAX, universální čistič na okenní tabule a plastové rámy, s vyšší leštící účinností a ochrannou přísadou proti usazování prachu. Novinkou pro rok 2010 je výrobek AVA MAX na sprchové kouty, který Vám usnadní práci při údržbě sprchového koutu či vanové zástěny. Nejen že dokonale odstraní usazený vodní kámen, ale jeho silikonová složka zároveň zabrání jeho tvorbě ve formě zaschlých kapek na povrchu zástěny.

Neděle 18. srpna
Novinky

Nová řada

ava_max

pro nejnáročnější zákazníky

Akce

Připravujeme